sonett Vloeibaar Wasmiddel Color Mint & Lemon, 1,50 L

Wasst gekleurde kleding voorzichtig en grondig

€ 7,49

(€ 4,99 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 1,50 L

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met biologische plantaardige zeep
  • Natuurlijke geur van biologische munt- & citroengrasolie
  • Voor outdoor- & sportkleding
  • Vrij van genetische manipulatie Vrij van genetische manipulatie

Vaak samen gekocht met sonett Vloeibaar Wasmiddel Lavendel, 2 L

sonett Vloeibaar Wasmiddel Color Mint & Lemon, 1,50 L € 7,49 (€ 4,99 / L)
sonett Vloeibaar Wasmiddel Lavendel, 2 L € 9,49 (€ 4,75 / L)
Totaalprijs: € 16,98
Beschrijving

Het vloeibare wasmiddel Color Mint & Lemon van Sonett reinigt gekleurd wasgoed en sport- en outdoorkleding tot diep in de vezels, zelfs bij lage wastemperaturen.

Eigenschappen:

  • Voor alle wasbare gekleurde textielsoorten van katoen, linnen, hennep, microvezels zoals fleece, softshell, Gore-Tex en gemengde weefsels
  • Wastemperaturen van 30 °C - 60 °C
  • Ook geschikt voor sport- & outdoorkleding
  • Geschikt voor machine- en handwas
  • Toevoegen van een waterontharder is niet nodig
  • Met zeep van biologische plantaardige oliën

Toepassing | Dosering machinewas: Voor wasmachines met een capaciteit van 4,5 kg en een gemiddelde waterhardheid

  • Licht vervuild: 50 ml
  • Normaal vervuild: 70 ml (1 dop)
  • Sterk vervuild: 90 ml
  • Houd je aan de dosering op de verpakking

Dosering | Handwas: 40 ml op 5 l water

Art. nr.: XBO-SNT--DE5040
Inhoud: 1,50 L
EAN: 4007547504004
Producentnummer: DE5040
Merk: sonett
Producteigenschappen: Vrij van genetische manipulatie, Veganistisch, Vrij van enzymen
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Potassium Soap[1], Alkylpolyglucoside C8-C16 (Coco Glucoside, Lauryl Glucoside), Sodium/Potassium Citrate, Sodium C12-C14 Fatty Alcohol Sulfate (Sodium Lauryl Sulfate), Alcohol, Sulfated Castor Oil, Parfum[1], Citral[1], Limonene[1], Linalool[1], Dipterocarpus Turbinatus Balm Extract

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: SONETT GmbH, Mistelweg 1, 88693, Deggenhausen, Duitsland, www.sonett.eu

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor sonett Vloeibaar Wasmiddel Color Mint & Lemon

1 recensie in een andere taal

3,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (50%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
1 (50%)

2 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder