Farfalla Reservestokjes Geurplug Smart, voor 10 ml flesje (5 stuks)

Vervangen na elke geurwisseling

€ 3,51 € 3,99 -12%

(€ 0,70 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: voor 10 ml flesje

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 5-delige set
  • Makkelijk te gebruiken

Vaak samen gekocht met Farfalla Geurlamp Reinigingsmiddel, 75 ml

Farfalla Reservestokjes Geurplug Smart, voor 10 ml flesje (5 stuks) € 3,51 (€ 0,70 / st.)
Farfalla Geurlamp Reinigingsmiddel, 75 ml € 8,01 (€ 106,80 / L)
Totaalprijs: € 11,52
Beschrijving

De bijbehorende stick moet elke keer dat de geur wordt vervangen, worden vervangen. De reserve sticks voor de geurplug worden per 5 stuks geleverd.

Art. nr.: XEC-FAR-toestsm10
Inhoud: 5 stuks
EAN: 7612534170529
Producentnummer: toestsm10
Merk: Farfalla
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18b, 8610, Uster, Zwitserland, info@farfalla.ch
Importeur die optreedt als EU-verantwoordelijke: Farfalla Essentials AG, Leusbündtweg 49a, 6805, Feldkirch, Oostenrijk, info@farfalla.eu

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Farfalla Reservestokjes Geurplug Smart