DEMMERS TEEHAUS BIO IJsthee-Siroop Zwarte Thee Limoen, 500 ml
Frisse limoen en krachtige zwarte thee
€ 14,99
(€ 29,98 / l, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt met echte zwarte thee
- Zuiver gezoet met fruitsuikers, geen kristalsuiker
- Extra voordelig in gebruik met 1:10 verhouding
Bijpassend
Beschrijving
Met deze biologische ijsthee-sirop maak je in een handomdraai een heerlijk verfrissend drankje! De zorgvuldig samengestelde mix brengt volle zwarte thee samen met het sprankelende, frisse karakter van limoensap en fruitige appel, allemaal uit gecontroleerde biologische teelt.
Het unieke? De subtiele, natuurlijke zoetheid komt uitsluitend van hoogwaardige biologische vruchtensappen – zonder geraffineerde kristalsuiker. Voor jouw premium huisgemaakte ijsthee meng je de siroop in een verhouding van 1:10 met ijskoud plat water of verfrissend bruisend water. Geniet direct van een intens fruitige dorstlesser!
Bereiding:
Meng de siroop met water in een verhouding van 1:10.
| Art. nr.: | XPI-DT-00-93761 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 9004163012529 |
| Producentnummer: | 00-93761 |
| Merk: | DEMMERS TEEHAUS |
| Bewaarvoorschriften: | Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht., Na opening gekoeld bewaren. |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1541 / 368 kj / kcal |
| Vet | 0,05 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,02 g |
| Koolhydraten | 90 g |
| waarvan Suiker | 86 g |
| Eiwitten | 0,23 g |
| Zout | 0,08 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor DEMMERS TEEHAUS BIO IJsthee-Siroop Zwarte Thee Limoen
Uit ons magazine:
Ontdek Ayurveda101:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.500 producten