Alnatura Biologische Rode Linzen Spirelli, 250 g
Pasta van rode linzenmeel
€ 2,19
(€ 8,76 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Snelle kooktijd
- Veganistisch
- Vrij van gluten
Bijpassend
Beschrijving
De Biologische Rode Linzen Spirelli van Alnatura worden gemaakt van rode linzenmeel. De pasta is veelzijdig in te zetten. Ze smaken heerlijk in salades en stoofpotjes, evenals als bijgerecht.
Bereiding:
Toevoegen aan heet, niet meer kokend zout water en 6-7 minuten op laag vuur laten sudderen.
| Art. nr.: | XPI-MM-207870 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 4104420221536 |
| Producentnummer: | 207870 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch, Glutenvrij |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | C - Ei, F - Sojabonen |
| Bewaarvoorschriften: | Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht. |
Ingrediënten
Linzenmeel
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1436 / 343 kj / kcal |
| Vet | 1,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,3 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan Suiker | 2,2 g |
| Vezels | 5,9 g |
| Eiwitten | 23 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Rode Linzen Spirelli
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten