Alnatura Biologische Gezouten Volkoren Rijstwafels, 100 g

Alternatief voor brood

€ 1,08 € 1,29 -16%

(€ 10,80 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gepofte bruine rijst en zeezout
  • Krokant en lekker
  • Als ontbijt of tussendoortje

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Gember-Kurkuma Thee met Korianderzaad, 20 theezakjes (40 g)

Alnatura Biologische Gezouten Volkoren Rijstwafels, 100 g € 1,08 (€ 10,80 / kg)
Alnatura Biologische Gember-Kurkuma Thee met Korianderzaad, 20 theezakjes (40 g) € 2,33 (€ 58,25 / kg)
Totaalprijs: € 3,41
Beschrijving

Krokante rijstwafels zijn nu een populair tussendoortje, ze komen echter ook steeds vaker voor op ontbijtborden als licht alternatief voor brood en gebak. De fijne geroosterde aroma's passen goed bij boter, smeersels en nog veel meer. Omdat rijstwafels van nature glutenvrij zijn, zijn ze een uitstekende aanvulling op speciale diëten.

Art. nr.: XPI-MM-112760
Inhoud: 100 g
EAN: 4104420217973
Producentnummer: 112760
Merk: Alnatura
Voedingspatronen: Vegan, Vegetarisch, Glutenvrij
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij
Kan sporen bevatten van: N - Sesamzaad
Bewaarvoorschriften: Bewaren in een aromabeschermende container, Droog bewaren
Ingrediënten

99,7 % volkoren rijst[1], Meersalz[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen van sesam bevatten.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1629 / 389 kj / kcal
Vet 3 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,6 g
Koolhydraten 80 g
  waarvan Suiker 0,9 g
Eiwitten 7,9 g
Zout 0,28 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Gezouten Volkoren Rijstwafels

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder