Alnatura Biologische Zonnebloemolie, 500 ml
Een culinair multitalent
€ 2,49
(€ 4,98 / l, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zaadachtig-nootachtige smaak
- Biologische kwaliteit
- Koudgeperst
Bijpassend
Beschrijving
De biologische zonnebloemolie van Alnatura kenmerkt zich door een mild nootachtige, zaadachtige smaak. De olie is verkregen uit eerste koude persing en is een veelzijdige biologische olie. Ideaal voor salades, marinades en dips, maar ook perfect om gerechten mee te verfijnen.
| Art. nr.: | XPI-MM-112803 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 4104420235922 |
| Producentnummer: | 112803 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaad |
| Bewaarvoorschriften: | Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht. |
Ingrediënten
zonnebloemolie[1]
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 3467 / 828 kj / kcal |
| Vet | 92 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 10 g |
| Koolhydraten | 0,5 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Vezels | 0,5 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Zonnebloemolie
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten