Willi Dungl Biologische Thee 9 Kruiden, 40 g

Licht verteerbare kruidenthee

€ 4,59

(€ 114,75 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met venkel, rooibos en citroengras
  • Gemaakt van biologische kruiden

Vaak samen gekocht met Yogi Tea Bio Bedtime, 17 theezakjes (30,60 g)

Willi Dungl Biologische Thee 9 Kruiden, 40 g € 4,59 (€ 114,75 / kg)
Yogi Tea Bio Bedtime, 17 theezakjes (30,60 g) € 3,99 (€ 130,39 / kg)
Totaalprijs: € 8,58
Beschrijving

Deze thee zorgt voor een positief welzijn voor veel mensen, vooral na het eten.

Dankzij de heilzame ingrediënten zoals citroenmelisse en gember heeft de thee een ontspannend en kalmerend effect. De mix van rooibos, citroengras en duizendbladbloesem ronden de smaak af. Koriander en pepermunt geven de thee een extra kick.

Inhoud: 20 theezakjes à 2g

Art. nr.: XPI-TK-76412
Inhoud: 40 g
EAN: 9001475095363
Producentnummer: 076412
Merk: Willi Dungl
Brouwtijd: 5 minuten
Thee: In een theezakje
Ingrediënten

rooibos[1], citroengras[1], koriander[1], pepermunt[1], bramen bladeren[1], gember[1], melisse[1], venkel[1], duizendblad bloemen[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 4 / 1 kj / kcal
Vet <0,1 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren <0,1 g
Koolhydraten <0,1 g
  waarvan Suiker <0,1 g
Eiwitten <0,1 g
Zout 0,01 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Oostenrijk, www.teekanne.at/de-at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Willi Dungl Biologische Thee 9 Kruiden

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder