Rapunzel Biologische Pure Chocolade-Kokospasta, 250 g

Zacht smeltend

€ 4,04 € 4,49 -10%

(€ 16,16 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 100% veganistisch
  • Met de fijnste cacao
  • Intens chocoladeachtig
  • Vrij van genetische manipulatie Vrij van genetische manipulatie

Vaak samen gekocht met Yogi Tea Bio Immune Support, 34 g

Rapunzel Biologische Pure Chocolade-Kokospasta, 250 g € 4,04 (€ 16,16 / kg)
Yogi Tea Bio Immune Support, 34 g € 3,59 (€ 105,59 / kg)
Totaalprijs: € 7,63
Beschrijving

Rapunzel's Biologische Pure Chocolade-Kokospasta bestaat uit 100 procent veganistische ingrediënten. De fijnste cacao geeft de room een intens chocoladeachtige smaakbeleving. Een subtiele hint van bourbon vanille rondt het recept perfect af - smeer de pasta op brood, in pannenkoeken of pannenkoeken.

Art. nr.: XPI-BIOG-310827
Inhoud: 250 g
EAN: 4006040013266
Producentnummer: 310827
Merk: Rapunzel
Voedingspatronen: Vegan, Vegetarisch
Producteigenschappen: Vrij van genetische manipulatie, Veganistisch, Vegetarisch
Kan sporen bevatten van: E - Pinda's, G - Melk, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaad, P - Lupinen
Bewaarvoorschriften: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

38 % kokosnootschilfers[1], rohrzucker[1], 18 % cacaopoeder zwaar ontolied[1], palmolie[1], Meersalz, bourbon vanille[1]

  1. uit gecontroleerde biologische productie
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2491 / 595 kj / kcal
Vet 45,9 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 34,3 g
Koolhydraten 32,4 g
  waarvan Suiker 28,5 g
Vezels 10,8 g
Eiwitten 7,8 g
Zout 0,11 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Duitsland, www.rapunzel.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Rapunzel Biologische Pure Chocolade-Kokospasta