Govinda Biologische Polenta met Boekweit, 450 g

De supersnelle klassieker onder de bijgerechten

€ 2,99

(€ 6,64 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 450 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Binnen enkele minuten klaar
  • Met nootachtige boekweit
  • Veelzijdige combinaties

Vaak samen gekocht met Govinda Ayurvedische Bio Ghee, 420 g

Govinda Biologische Polenta met Boekweit, 450 g € 2,99 (€ 6,64 / kg)
Govinda Ayurvedische Bio Ghee, 420 g € 16,99 (€ 40,45 / kg)
Totaalprijs: € 19,98
Beschrijving

Met deze biologische polenta van Govinda zet je in een handomdraai een echte klassieker uit de Italiaanse keuken op tafel. De harmonieuze combinatie van voorgekookt maïsgriesmeel en boekweit geeft de polenta een heerlijk hartige, licht nootachtige smaak. Omdat de maïs al zorgvuldig is voorgekookt, is de bereiding bijzonder snel. Een veelzijdig vegan bijgerecht dat uitstekend te combineren is met allerlei gerechten.

Gebruik:
Ideaal als bijgerecht bij groenten, stoofschotels en sauzen, als gebakken of gegratineerde polentaplakken of voor zoete varianten met plantaardige melk en fruit.

Bereidingsadvies:
Strooi het polentamengsel al roerend in kokend water met wat zout en laat ongeveer 3 minuten zachtjes koken.

Art. nr.: GOV-G096
Inhoud: 450 g
EAN: 4038507013588
Producentnummer: G096
Merk: Govinda
Voedingspatronen: Vegan, Vegetarisch, Glutenvrij
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij
Kan sporen bevatten van: F - Sojabonen, M - Mosterd
Bewaarvoorschriften: Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht.
Ingrediënten

90 % maïsgriesmeel[1], 10 % boekweitgries[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1398 / 334 kj / kcal
Vet 1,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,3 g
Koolhydraten 75 g
  waarvan Suiker 0,6 g
Eiwitten 5,1 g
Vezels 1,6 g
Zout 0 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Duitsland, www.govinda-natur.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Govinda Biologische Polenta met Boekweit