Fleurance nature Pruimen- & Rabarberpuree Biologisch, 290 g
Fruitige en aromatische smaak
€ 6,69
(€ 23,07 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Voedzaam
- Veelzijdig te gebruiken
- Vegan
-
Dierproefvrij
Bijpassend
Beschrijving
Deze fruitmoes combineert pruimen en rabarber. Deze moes is zowel smaakvol als voedzaam en kan op elk moment worden geconsumeerd. Het smaakt heerlijk puur, als broodbeleg of in combinatie met zuivelproducten. De moes is gepasteuriseerd om een optimale houdbaarheid te garanderen.
| Art. nr.: | XEC-FLE-6102 |
|---|---|
| Inhoud: | 290 g |
| EAN: | 3700211161022 |
| Producentnummer: | 6102 |
| Merk: | Fleurance nature |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Dierproefvrij, Vrij van Toegevoegde Suiker, Vrij van kleurstoffen, Vrij van conserveringsmiddelen, Veganistisch, Vegetarisch |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren, Na opening gekoeld bewaren. |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 444 / 106 kj / kcal |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 22,8 g |
| waarvan Suiker[1] | 18,9 g |
| Vezels | 5,5 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
| Zout | <0,01 g |
- bevat van nature suiker
Ingrediënten
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Frankrijk, www.fleurancenature.fr |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Fleurance nature Pruimen- & Rabarberpuree Biologisch
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.300 producten