Cosmoveda Bio Milde Curry Masala, 80 g

Mix van 9 kruiden!

€ 9,99

(€ 124,88 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 80 g

Op voorraad vanaf 27. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 30. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Het milde alternatief

Vaak samen gekocht met Cosmoveda Pure Ghee Bio, 500 g

Cosmoveda Bio Milde Curry Masala, 80 g € 9,99 (€ 124,88 / kg)
Cosmoveda Pure Ghee Bio, 500 g € 19,99 (€ 39,98 / kg)
Totaalprijs: € 29,98
Beschrijving

De Cosmoveda Bio Milde Curry Masala is een mix van 9 waardevolle kruiden en wordt op veel manieren gebruikt in de Indiase en Ayurvedische keuken.

  • Het wordt gebruikt om sauzen, soepen, dal- en currygerechten op smaak te brengen.
  • De masala wordt aan het begin van het koken aan de gerechten toegevoegd en geeft Indiase gerechten de typische currynoot.
  • Om de smaak van de aanwezige kruiden te versterken, kun je de masala vooraf in ghee roosteren.
Art. nr.: COS-123776-DE
Inhoud: 80 g
EAN: 4032108123776
Producentnummer: 123776-DE
Merk: Cosmoveda
Voedingspatronen: Vegan, Vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij
Producteigenschappen: Rauw voedsel, Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Vrij van lactose
Algemene opmerkingen: Aufgrund eines Produkt-Relaunches kann die Verpackung oder das Etikett des gelieferten Produkts vom dargestellten Produktbild optisch abweichen
Ingrediënten

kurkuma (curcuma longa)[1], koriander[1], Schwarzer Pfeffer (Piper nigrum)[1], mosterd[1], komijn[1], gember[1], Chilli[1], Muskaat[1], knoflook[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Duitsland, www.cosmoveda.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Cosmoveda Bio Milde Curry Masala