Cosmoveda Bio KCW Drinks, Pure (300 ml)
Biologisch kokoswater voor elke smaak
€ 2,69 € 2,99 -10%
(€ 8,97 / l, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Isotoon & laag in calorieën
- Zonder suiker, antioxidanten & smaakstoffen
- Uit eigen fairtrade projecten
Vergelijkbare producten
Beschrijving
Verfrissende en verkoelende kokoswaterdranken
- De jonge King-kokosnoten worden 's morgens vroeg geoogst en dezelfde dag verwerkt in de fabriek van Cosmoveda. Dit biologische kokoswater is isotoon en caloriearm en wordt voorzichtig gebotteld zonder toegevoegde suikers, antioxidanten of smaakstoffen.
Let op:
- Licht gekoeld genieten.
- Goed schudden voor gebruik
- Na openen binnen 3 dagen gebruiken
- Uit Sri Lanka
- Natuurproduct: Lichte verkleuring betekent geen kwaliteitsvermindering.
| Art. nr.: | COS-169200-DE |
|---|---|
| Inhoud: | 300 ml |
| EAN: | 4032108169200 |
| Producentnummer: | 169200-DE |
| Merk: | Cosmoveda |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Vrij van lactose |
| Product herlancering: | Vanwege een herlancering van een product kan de verpakking of het etiket van het geleverde product visueel afwijken van de getoonde productafbeelding. |
| Algemene opmerkingen: | Aufgrund eines Produkt-Relaunches kann die Verpackung oder das Etikett des gelieferten Produkts vom dargestellten Produktbild optisch abweichen |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 59 / 14 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 3,4 g |
| waarvan Suiker | 3,4 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Duitsland, www.cosmoveda.de |
|---|
Bijpassend
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Cosmoveda Bio KCW Drinks
Uit ons magazine:
Ontdek Ayurveda101:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.250 producten