Birkengold Biologische Erythritol, 500 g
Alternatieve zoetstof
€ 8,09 € 8,99 -10%
(€ 16,18 / kg, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Suiker alternatief
- Hersluitbaar
- Ideaal om te bakken
-
Vrij van genetische manipulatie
Beschrijving
Birkengold's biologische erytritol is ideaal om mee te bakken en is daarom een goed alternatief voor conventionele suiker. 1 g erythritol komt overeen met 0,7 g suiker. Dankzij het hersluitbare zakje kan de erytritol veilig worden bewaard.
Waarschuwingen:
- Kan een laxerend effect hebben bij overmatige consumptie.
- Neem niet meer dan 30 g per portie en niet meer dan 50 g per dag.
| Art. nr.: | XFA-BKG-7002 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 9120048830245 |
| Producentnummer: | 7002 |
| Merk: | Birkengold |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Vrij van genetische manipulatie, Veganistisch, Vegetarisch |
| Bewaarvoorschriften: | Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht. |
Ingrediënten
erytritol uit maïs[1]
- biologisch
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 0 / 0 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 100 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | <0,01 g |
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Birkengold Biologische Erythritol
Uit ons magazine:
Ontdek Ayurveda101:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.250 producten