BioKing DARM-FIT, Biologische Gefermenteerde Drank, 500 ml
Met lacto- en bifidobacteriën
€ 39,99
(€ 79,98 / l, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Gemaakt van 8 actieve bacteriestammen
- Inclusief acerola kers
- Veganistisch & alcoholvrij
Bijpassend
Beschrijving
Dit voedingssupplement van BioKing combineert lacto- en bifidobacteriën uit 8 actieve melkzuurbacteriestammen met een groot aantal hoogwaardige kruidenextracten en acerolakers. Acerola staat bekend als natuurlijke bron van vitamine C. De Bio Fermentdrank is vegan en 100% alcoholvrij.
Aanbevolen gebruik:
Neem gedurende meerdere weken of op regelmatige basis 30–50 ml (1 dopje = ca. 10 ml) per dag, verdeeld over de dag. Ideaal is inname direct bij de maaltijden. Kan puur of in vloeistof gedronken worden. Schud de fles licht voor gebruik.
Bewaaradvies:
Na opening 2 maanden houdbaar in de koelkast. Overdruk en witte vlokken kunnen voorkomen.
| Art. nr.: | PL-100507 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 ml |
| EAN: | 9120043214392 |
| Producentnummer: | 100507 |
| Merk: | BioKing |
| Producteigenschappen: | Vrij van Toegevoegde Suiker, Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Vrij van lactose, Vrij van alcohol |
| Bewaarvoorschriften: | Na opening gekoeld bewaren. |
| Lichaamsgebied - Lichaamsklachten: | Maag en Darmen |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Ingrediënten
water, stroop[1], gember sap[1], acerolakersenpoeder[1], Kruidenextracten[1] (anijs, venkelzaden, zoethout (glycorhiza glabra) wortel, Basilicum, Fenegriekzaad, brandnetel, dille, Angelica, Holunderblüten, gember, kamille (Chamomilla recutita), kervel, oregano, Peterselie, Pfefferminze, rozemarijn, salie, Thymian, jeneverbessen), Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium Longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus
- Biologisch
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 46 / 11 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 2,6 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0,02 g |
Samenstelling
| Samenstelling | per 30 ml |
|---|---|
| vitamine C | 40 mg |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioKing DARM-FIT, Biologische Gefermenteerde Drank
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten