Amaiva Griekse Bergthee Bio, 20 g

Aangenaam mild smakende thee

€ 8,91 € 9,99 -11%

(€ 445,50 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad vanaf 16. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 21. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Hele bloesems
  • Zonder genetische manipulatie, pesticiden & herbiciden
  • Met de hand gesorteerd & afgevuld

Vaak samen gekocht met Amaiva Vata - Ayurvedische Bio-Thee, 160 g

Amaiva Griekse Bergthee Bio, 20 g € 8,91 (€ 445,50 / kg)
Amaiva Vata - Ayurvedische Bio-Thee, 160 g € 15,84 (€ 99,00 / kg)
Totaalprijs: € 24,75
Beschrijving

De Griekse bergthee wordt liefdevol met de hand gesorteerd en afgevuld in aromabeschermende blikjes in hele bloesems (bloemschermen). Op deze manier blijft het aangenaam milde aroma volledig behouden. Inheems in de uitlopers van de hoogste bergen van Griekenland, is Sideritis Scardica al eeuwenlang een gewaardeerde plant. Op de zorgvuldig geselecteerde plantage wordt de bergthee verbouwd en verwerkt volgens de oude Griekse traditie.

  • GGO-vrij
  • Zonder pesticiden
  • Zonder herbiciden

Bereiding:

  • Giet 1 theelepel per kopje met 70 tot 80 °C heet water en laat 5 tot 7 minuten trekken
  • De hele bloesems kunnen eenvoudig zonder filter aan het water worden toegevoegd. Wij adviseren 1 tot 2 bloesems per kopje. Na 5 tot 10 minuten kunnen de bloesems voorzichtig worden verwijderd.
Art. nr.: XVA-AMA-04015-1-B
Inhoud: 20 g
EAN: 4260446050014
Producentnummer: 04015-1-B
Merk: Amaiva
Voedingspatronen: Vegan, Vegetarisch
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch
Brouwtijd: 5 minuten, 6 minuten, 7 minuten
Bewaarvoorschriften: Koel en droog bewaren
Lichaamsgebied - Lichaamsklachten: Tegen stress - ontspanning, Slaap
Thee: Losse thee
Ingrediënten

Griekse bergthee[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Amaiva Naturprodukte GmbH, Weinzierler Straße 9, 94086, Bad Griesbach i. Rottal, Duitsland, service@amaiva.de, www.amaiva.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Amaiva Griekse Bergthee Bio

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder