Alnatura Biologische Witte Thee met Rozenbloesem, 30 g

Fijn aroma van rozenbloesem

€ 2,49

(€ 83,00 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 g

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Mild-bloemig karakter

Vaak samen gekocht met BioKing Biologische Lavendelhoning, 250 g

Alnatura Biologische Witte Thee met Rozenbloesem, 30 g € 2,49 (€ 83,00 / kg)
BioKing Biologische Lavendelhoning, 250 g € 8,99 (€ 35,96 / kg)
Totaalprijs: € 11,48
Beschrijving

Voor de Alnatura Biologische witte thee met rozenbloesem worden alleen de geselecteerde en jonge blaadjes van de theeplant gebruikt. De fijne witte donslaag is kenmerkend voor het type. De thee wordt gecombineerd met rozenbloesem, wat een mild-bloemige smaak creëert. De ingrediënten zijn afkomstig uit de biologische landbouw.

Art. nr.: XPI-MM-135887
Inhoud: 30 g
EAN: 4104420144408
Producentnummer: 135887
Merk: Alnatura
Voedingspatronen: Vegan, Vegetarisch
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch
Brouwtijd: 2 minuten, 3 minuten, 4 minuten
Bewaarvoorschriften: Droog bewaren
Thee: In een theezakje
Ingrediënten

98 % weißer Tee[1], rozenblaadjes[1]

  1. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Witte Thee met Rozenbloesem