Alnatura Biologische Walnootpitten, 150 g
Populair bij jong & oud
€ 3,49
(€ 23,27 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zoet-bittere smaak
- Biologische kwaliteit
- Veelzijdig te gebruiken
Bijpassend
Beschrijving
De biologische walnoten van Alnatura overtuigen met hun lichtzoet-bittere smaak. Ze zijn niet alleen een ideale snack voor tussendoor, maar ook veelzijdig in gebruik. Of het nu als ingrediënt in gebak is, om muesli te verfijnen of als begeleider van kaas en wijn – walnoten passen altijd.
| Art. nr.: | XPI-MM-125159 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 4104420025066 |
| Producentnummer: | 125159 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | E - Pinda's, H - Schaalvruchten |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Walnoten[1]
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2893 / 691 kj / kcal |
| Vet | 63 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 6,8 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan Suiker | 7 g |
| Vezels | 6,1 g |
| Eiwitten | 17 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Walnootpitten
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten