Alnatura Biologische quinoa, 500 g
Mag in geen enkele voorraadkast ontbreken
€ 4,59
(€ 9,18 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zachte nootachtige smaak
- Veelzijdig gebruik
- Eenvoudige bereiding
Bijpassend
Beschrijving
Quinoa zaden behoren tot de pseudogranen en zijn kleine korrels die licht opzwellen wanneer ze gekookt worden. Hun licht knapperige maar toch zachte consistentie smaakt interessant en is zacht nootachtig. Ideaal als bijgerecht, soepingrediënt, basisingrediënt in stoofschotels of in een zomerse salade.
Aanbeveling voor de bereiding:
was 150 g quinoa heet en kook het ongeveer 20-25 minuten in twee keer zoveel water.
| Art. nr.: | XPI-MM-116335 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4104420263758 |
| Producentnummer: | 116335 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | F - Sojabonen, G - Melk, H - Schaalvruchten, L - Bleekselderij, N - Sesamzaad |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
quinoa[1]
- van biologische landbouw
Kan sporen bevatten van gluten, soja, melk, amandelen, noten, selderij en sesam.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1520 / 363 kj / kcal |
| Vet | 5,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,5 g |
| Koolhydraten | 62 g |
| waarvan Suiker | 1,8 g |
| Vezels | 6,9 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische quinoa
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten