Alnatura Biologische Ongepelde Sesamzaadjes, 400 g
Ongepelde sesamzaadjes voor bowls, salades & meer
€ 2,79
(€ 6,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- 100% biologisch
- Nootachtige-bittere smaak
- Veelzijdig in gebruik
Bijpassend
Beschrijving
Alnatura's ongepelde biologische sesamzaadjes zijn kleine, knapperige zaadjes van de beste biologische kwaliteit die in geen enkele keuken mogen ontbreken. Ze zijn ideaal voor het verrijken van salades, bowls, brood, broodjes of groentegerechten en geven ze een extra portie textuur en smaak. De zaden zijn afkomstig van gecertificeerde biologische teelt en worden voorzichtig verwerkt om hun natuurlijke smaak te behouden. Met zijn subtiele nootachtige smaak is deze sesam een veelzijdige toevoeging aan veel van je favoriete recepten.
| Art. nr.: | XPI-MM-240197 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 4104420253629 |
| Producentnummer: | 240197 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - Gluten |
| Bewaarvoorschriften: | Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht. |
Ingrediënten
sesam[1]
- van Demeter-landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2575 / 615 kj / kcal |
| Vet | 55 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 8,5 g |
| Koolhydraten | 1,6 g |
| waarvan Suiker | 1,2 g |
| Vezels | 13 g |
| Eiwitten | 22 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Ongepelde Sesamzaadjes
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten