Alnatura Biologische Lijnzaad Pruim en Dadel, 200 g
Veelzijdig & natuurlijk
€ 2,49
(€ 12,45 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Aromatisch-fruitige mix
- Biologische kwaliteit
- Voor muesli & meer
Bijpassend
Beschrijving
Deze veganistische biologische mix combineert lijnzaad met tarwezemelen, pruimen en dadels. Dit zorgt voor een fruitige, nootachtige smaak. De mix is perfect als topping voor muesli of warme ontbijtpap. Door de zwelcapaciteit van lijnzaad wordt voldoende vloeistof aanbevolen.
| Art. nr.: | XPI-MM-200338 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 4104420242005 |
| Producentnummer: | 200338 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | E - Pinda's, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaad |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1922 / 459 kj / kcal |
| Vet | 31 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 3,6 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan Suiker | 10 g |
| Vezels | 28 g |
| Eiwitten | 17 g |
| Zout | 0,12 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Lijnzaad Pruim en Dadel
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten