Alnatura Biologische kleurrijke Quinoa, 500 g
Kleurrijke mix van witte, rode en zwarte korrels
€ 4,89
(€ 9,78 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Kruidig en nootachtig
- Veelzijdig gebruik
- Eenvoudige bereiding
Bijpassend
Beschrijving
Quinoazaden behoren tot de pseudogranen en zijn kleine korrels die licht opzwellen wanneer ze gekookt worden. Het mengsel van witte, rode en zwarte quinoa smaakt intens en verwent de zintuigen met een kruidige, nootachtige smaak. Ideaal als bijgerecht, soepingrediënt, basisingrediënt in stoofschotels of in een zomerse salade.
Aanbeveling voor de bereiding:
was 150 g quinoa heet en kook het ongeveer 15 minuten in 2,5 keer de hoeveelheid water.
| Art. nr.: | XPI-MM-206021 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4104420241305 |
| Producentnummer: | 206021 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - Gluten, F - Sojabonen, G - Melk, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaad |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1599 / 382 kj / kcal |
| Vet | 6,7 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,7 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| waarvan Suiker | 3,3 g |
| Vezels | 8,9 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische kleurrijke Quinoa
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten