Alnatura Biologische Haverdrank, Ongezoet, 1 l
Populair melkalternatief
€ 1,99
(€ 1,99 / l, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Natuurlijk zoet en subtiel aromatisch
- Voor drankjes, eten en gebak
- Lactosevrij en vetarm
Beschrijving
Vetarm, vegan en natuurlijk lactosevrij - inmiddels kiezen ook steeds meer fijnproevers hiervoor! Haver bevat een natuurlijke zoetheid en geeft dranken een aangename smaak, zonder de oorspronkelijke aroma's te veel te vervalsen. Met deze haverdrank kun je bovendien uitstekend koken en bakken! De haver is afkomstig van gecontroleerde biologische landbouw in Duitsland.
Let op: Ongeopend hoeven haverdranken dankzij de sterilisatie (UHT) NIET in de koelkast bewaard te worden!
| Art. nr.: | XPI-MM-210693 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 l |
| EAN: | 4104420186279 |
| Producentnummer: | 210693 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch, Lactosevrij |
| Producteigenschappen: | Vrij van Toegevoegde Suiker, Veganistisch, Vegetarisch, Vrij van lactose |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren, Na opening in de koelkast bewaren en binnen enkele dagen consumeren., Na opening gekoeld bewaren., Bewaren op kamertemperatuur |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 163 / 39 kj / kcal |
| Vet | 1,4 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 6 g |
| waarvan Suiker | 5,2 g |
| Vezels | 0,5 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0,13 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Haverdrank, Ongezoet
1 recensie in een andere taal
| 5 Sterren | | 4 | (80%) |
|---|---|---|---|
| 4 Sterren | | 1 | (20%) |
| 3 Sterren | | 0 | (0%) |
| 2 Sterren | | 0 | (0%) |
| 1 Sterren | | 0 | (0%) |
5 beoordelingen
Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal
- Geen recensies beschikbaar
Uit ons magazine:
Ontdek Ayurveda101:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten