Alnatura Biologische Gierst, 1 kg
Voor zoete & hartige gerechten
€ 4,49
(€ 4,49 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Nootachtige smaak
- Fijne korrel
- Biologische kwaliteit
Beschrijving
De fijngemalen Alnatura Biologische Gierst overtuigt met zijn subtiele nootachtige smaak. Het is ideaal voor zowel zoete als hartige gerechten. De gierst is heerlijk in groenteschotels, soepen en als ingrediënt in fruitige, romige desserts.
| Art. nr.: | XPI-MM-129214 |
|---|---|
| Inhoud: | 1 kg |
| EAN: | 4104420254305 |
| Producentnummer: | 129214 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch, Lactosevrij |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Vrij van lactose |
| Kan sporen bevatten van: | A - Gluten, F - Sojabonen, G - Melk, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaad |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Gierst[1]
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1520 / 363 kj / kcal |
| Vet | 3,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,9 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan Suiker | 1,6 g |
| Vezels | 3,9 g |
| Eiwitten | 11 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Gierst
Uit ons magazine:
Ontdek Ayurveda101:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.350 producten