Alnatura Biologische Chiazaden, 200 g
Voedingsrijke zaden voor elke dag
€ 2,39
(€ 11,95 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veelzijdig in gebruik
- Biologische kwaliteit
- Neutrale smaak
Vergelijkbare producten
Beschrijving
De biologische chiazaden van Alnatura zijn rijk aan omega 3-vetzuren en leveren belangrijke voedingsstoffen. Ze kunnen eenvoudig worden toegevoegd aan muesli, gebak, smoothies en andere dranken en hebben een hoog absorptievermogen. Deze chiazaden zijn een onmisbare basis voor elke keuken.
| Art. nr.: | XPI-MM-200251 |
|---|---|
| Inhoud: | 200 g |
| EAN: | 4104420244092 |
| Producentnummer: | 200251 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaad |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Chia Samen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1951 / 466 kj / kcal |
| Vet | 33 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4,1 g |
| Koolhydraten | 5,5 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| Vezels | 28 g |
| Eiwitten | 23 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Chiazaden
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten