Alnatura Biologische Basis Muesli, 750 g
Perfect voor persoonlijke mueslikreaties
€ 2,49
(€ 3,32 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zachte volkoren graanvlokkenBiologische kwaliteitVrij van toegevoegde suiker
Bijpassend
Beschrijving
Deze Alnatura Basis Muesli is perfect voor iedereen die graag zijn eigen muesli samenstelt. De smakelijke combinatie van verschillende volkoren graanvlokken en zaden kan uitstekend gecombineerd worden met vers fruit of noten.
| Art. nr.: | XPI-MM-207369 |
|---|---|
| Inhoud: | 750 g |
| EAN: | 4104420180338 |
| Producentnummer: | 207369 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Vrij van Toegevoegde Suiker, Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | F - Sojabonen, G - Melk, H - Schaalvruchten |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Volkoren havervlokken[1], 20 % volkoren gerstvlokken[1], 12 % volkoren roggevlokken[1], 4,5 % Zonnebloempitten[1], volkoren speltvlokken[2], 2 % lijnzaad[1], geroosterde sesam[1], gepofte amarant[1], 1,5 % Pompoenpitten[1]
- van biologische landbouw
- Spelt is een tarwesoort / van de biologische landbouw.
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1562 / 373 kj / kcal |
| Vet | 8,8 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1,5 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan Suiker | 1,1 g |
| Vezels | 11 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Basis Muesli
Uit ons magazine:
Ontdek Ayurveda101:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten