Alnatura Bio Chocolat 64%, Pure Chocolade voor Desserts, 150 g
Voor een intense cacaosmaak
€ 4,49
(€ 29,93 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Hoog cacao-gehalte
- Biologische kwaliteit
- Voor desserts & om van te snoepen
Bijpassend
Beschrijving
De Bio Chocolat 64% pure chocolade voor desserts van Alnatura valt op door haar hoge cacao-gehalte. Dit geeft de chocolade een intense chocoladesmaak – zowel bij het bakken als bij het puur genieten. De chocolade is geschikt om te smelten en geeft elke zoetigheid een verfijnde toon.
| Art. nr.: | XPI-MM-141790 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 4104420222809 |
| Producentnummer: | 141790 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - Gluten, H - Schaalvruchten |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2332 / 557 kj / kcal |
| Vet | 39 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 25 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan Suiker | 33 g |
| Vezels | 11 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Bio Chocolat 64%, Pure Chocolade voor Desserts
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten