Alnatura Bio Chocoladetafeltjes Fijne Bitter, Mini, 12,50 g
Fijnbittere smaak in miniformaat
€ 0,69
(€ 55,20 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Bio-kwaliteit
- Vegan
- 70% cacao
Bijpassend
Beschrijving
De Alnatura bio chocoladetabletjes fijne bitter bevatten 70% cacao en komen in miniformaat. Perfect als zacht smeltende snack. Geproduceerd zonder toevoeging van lecithine. Alle ingrediënten zijn afkomstig uit de biologische landbouw.
| Art. nr.: | XPI-MM-131042 |
|---|---|
| Inhoud: | 12,50 g |
| EAN: | 42400615 |
| Producentnummer: | 131042 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | A - Gluten, G - Melk, H - Schaalvruchten |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2357 / 563 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 35 g |
| waarvan Suiker | 29 g |
| Vezels | 12 g |
| Eiwitten | 7,5 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Bio Chocoladetafeltjes Fijne Bitter, Mini
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten