Fleurance nature Collageen-Expert Vrucht, 190 g
Complex met hyaluronzuur
€ 30,99
(€ 163,11 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Collageen type I
- Met granaatappelsmaak
- Inclusief maatlepel
-
Dierproefvrij
Bijpassend
Beschrijving
Dit poeder combineert marien collageen type I met hyaluronzuur. Het aanwezige collageen type I (Naticol®) wordt verkregen via een enzymatisch proces en is afkomstig uit gecontroleerde bronnen. Zink vult de formule aan. De smaak doet denken aan granaatappel.
Aanbevolen gebruik:
Dagelijks 2 afgestreken maatlepels (12 g) volledig oplossen in koud water en voor het ontbijt op een nuchtere maag innemen.
| Art. nr.: | XEC-FLE-34135 |
|---|---|
| Inhoud: | 190 g |
| EAN: | 3700211141352 |
| Producentnummer: | 34135 |
| Merk: | Fleurance nature |
| Doseringsvorm: | Poeder |
| Producteigenschappen: | Dierproefvrij, Vrij van kunstmatige kleurstoffen, Vrij van conserveringsmiddelen |
| Waarschuwingen: | Niet geschikt voor zwangere vrouwen, Niet geschikt voor vrouwen die borstvoeding geven |
| Bewaarvoorschriften: | Bewaren op een koele, droge plaats, uit de buurt van licht. |
| Lichaamsgebied - Lichaamsklachten: | Radicalenvangers en Antioxidanten |
De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.
Samenstelling
| Samenstelling | per maximale dagelijkse dosis/portie (9,5 g) |
|---|---|
| Marien collageen | 8 g |
| Hyaluronzuur | 80 mg |
| Zink | 5 mg |
Ingrediënten
mariene collageenhydrolysaat (vis), Maltodextrin, natuurlijk aroma, zuurteregelaar (Citronensäure), Rode bietensap poeder, Natriumhyaluronaat (Hyaluronzuur), kleurstof (Beta-Carotin), Zinkgluconat, zoetstof (Steviolglycosiden uit Stevia)
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Frankrijk, www.fleurancenature.fr |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Fleurance nature Collageen-Expert Vrucht
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.250 producten