Alnatura Biologische Gemalen Amandelen, 150 g
Veelzijdig ingrediënt voor tal van gerechten
€ 4,19
(€ 27,93 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Aromatisch en nootachtig
- Geroosterd & gemalen
- Biologische kwaliteit
Beschrijving
De Biologische Gemalen Amandelen van Alnatura overtuigen met hun aromatisch en nootachtige smaak. De gemalen amandelen van biologische kwaliteit kunnen gebruikt worden als ingrediënt voor gebak en desserts. Daarnaast zijn ze geschikt als nootachtige paneerlaag voor vlees, vis en groenten.
| Art. nr.: | XPI-MM-205541 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 g |
| EAN: | 4104420174788 |
| Producentnummer: | 205541 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch, Lactosevrij |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch, Vrij van lactose |
| Kan sporen bevatten van: | E - Pinda's, H - Schaalvruchten |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Ingrediënten
Mandeln[1]
- van biologische landbouw
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2613 / 624 kj / kcal |
| Vet | 54 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4 g |
| Koolhydraten | 5,4 g |
| waarvan Suiker | 3,7 g |
| Vezels | 14 g |
| Eiwitten | 22 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Gemalen Amandelen
Uit ons magazine:
Ontdek Ayurveda101:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.350 producten