Alnatura Biologisch Broodkruiden, 8 g
Ideaal voor het verfijnen van zelfgebakken brood
€ 0,59
(€ 73,75 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Biologische kwaliteit
- Veganistisch
- Anijs, venkel, koriander & karwijzaad
Bijpassend
Beschrijving
De Alnatura Biologisch Broodkruiden van anijs, venkel, koriander en karwijzaad verfijnt je zelfgebakken brood in een handomdraai. Vooral geschikt voor rogge- en zuurdesembrood. De ingrediënten van deze broodkruiden zijn afkomstig uit biologische landbouw.
| Art. nr.: | XPI-MM-215806 |
|---|---|
| Inhoud: | 8 g |
| EAN: | 40045047 |
| Producentnummer: | 215806 |
| Merk: | Alnatura |
| Voedingspatronen: | Vegan, Vegetarisch |
| Producteigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | L - Bleekselderij, M - Mosterd |
| Bewaarvoorschriften: | Koel en droog bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 0 / 0 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan Suiker | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologisch Broodkruiden
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 5.400 producten